projektowanie stron cennik

projektowanie stron cennik Oto moje wyjaśnienie dla niego. W wyborach 2012 roku, Rush GOP zawalił się ciśnienia do wstawienia kwestie moralności do ich wiadomości kampanii. Dlaczego to niewskazane? Jak wyjaśniono w mojej 2. artykule tej serii, Minusy są z natury „myśliciele indukcyjne”, którzy zazwyczaj decydują których jedna lub dwie kwestie kampanii najbardziej wpłynąć na ich i ich rodzin, a zatem zasługują na wsparcie.niszczenie dokumentów Lubuskie Ten „high-indukcyjne” proces podejmowania decyzji jest to, co określa się jako zdolność do „Połącz kropki przyczyny i skutku”. [2]

Kiedy kwestie moralności są wyrzucane w mix politycznej konserwatystów oceny kosztów i korzyści wspierania tych problemów oprócz wszystkich innych kwestiach. Stwarza to problem dla nich rozcieńczenia. Co to jest? Z powodu ich wysokiej indukcyjne rozumowanie, Minusy wybierają jedną lub dwie kwestie wysokim priorytecie na początku cyklu kampanii. Kiedy pali GOP na, Kampanie z kwestiami moralności na domiar wszystkiego, konserwatyści ulegają fragmentacji zbyt wielu problemów. Oznacza to, http://lanista.pl że stają się „wyłączony” przez hałas kampanii zbyt wielu problemów, z których wiele uznają za „niski priorytet”. W związku z tym duża liczba minusy ulegają fragmentacji wzdłuż linii pojedynczej emisji. Te single-issue konserwatyści trudno zaufaniem konserwatystów o różnych priorytetach.

Rezultat: w wytworne pustki stworzonej przez nominację GOP dnia nieśmiało konserwatywnych kandydatów jak Romney-Ryan, te single-issue Minusy nie zlewają się w bloku głosowania, w wyniku dużej liczby nich zatajając swoje głosy w dniu wyborów. To jest dokładnie tak, jak to się stało. Tak, Gorączka, system IRS wykupienia Tea Party miało negatywny wpływ na GOP frekwencji. Dam ci tyle. Ale faktem jest, że w tych wyborach i podobnych nich w przeszłości, Partia Republikańska nierozważnie przedstawił swoją bazę zbyt wiele kwestii, w tym grono kwestiach moralności, w połączeniu z milquetoast konserwatystów jako kandydaci.

– autor artykułu