tworzenie stron e-learning

tworzenie stron e-learning

Weźmy na przykład, że rząd nigdy nie kończącej się wojny z narkotykami, kwintesencję programu moralności. Ten program był totalną porażka egzekucja! Jego liczne permutacje przez dziesięciolecia zajmował energie 10s tysięcy federalnych biurokratów i organów ścigania ogólnopolskie kosztuje podatników 100s miliardy dolarów z małym udokumentowanym sukcesu. Co więcej, program ten jest tylko jednym z przykładów dziesiątki nieudanych http://www.septica.pl/Velox-TOP-AF-1-L-d155.htm?tab=description próbach federalne zarządzają moralności ludzi. Inne podobne inicjatywy dyskutowane lub ustawowe przez Kongres w ciągu roku to koniec decyzjach życiowych, małżeństwa gejów, hazard, narkotyki legalizacji kary śmierci, oraz szereg innych promowanych przez sprawiedliwy religijnej prawicy czy lewicy laickiej bezbożny.

Kiedy wyborcy powstrzymać tę obsesję z zapytaniem Waszyngton do stanowienia prawa ich moralność? Faktem jest, że kiedy wyborcy błagać Kongres skodyfikować moralności, niezliczone miliardy dolarów podatków są marnotrawione przez biurokratyczną niegospodarności z małym lub bez powodzenia, aby pokazać go.

Nawiasem mówiąc, Gorączka, strategia w tym kwestie moralności kampanii krajowych błędnie zakłada, że ??Amerykanie mogą łatwo ustalić, jak te do stanowienia prawa moralności. Oczywiście, historia udowodniła, że ??nie. nie było ekstremalne polaryzacja społeczna i niepokoje w latach prohibicji? Najważniejsze jest to, że kwestie moralne powinny zostać uchwalone jedynie na poziomie lokalnym lub państwowej, gdzie oddolne wyborcy mogą uzgodnić, a następnie monitorowanie skutków tych ustawach. Takie ustawienie jest niemożliwe z federalnym mandatem moralności. Sprawa w punkcie: Czy lokalne wyborcy coraz znacząco wpłynęły na realizację wojny rządu federalnego z ubóstwem? Nie w moim życiu. Ponadto, dane naukowe niezbicie pokazują, że ubóstwo w Ameryce jest obecnie bardziej powszechna niż kiedykolwiek przedtem.
badania prenatalne koszalin
– autor artykułu