promowanie strony brokerskiej

promowanie strony brokerskiej

Panie Limbaugh, DLACZEGO Mylisz o nowych konserwatystów!

Jest to ostatni artykuł z serii 3-częściowy przeznaczony przekonać Republikanów (GOP), aby przyjąć pewne gry zmieniających się pomysły, aby przywrócić wielkość partii. W moim poprzednim artykule „Co Republikanie muszą nauczyć pierwsze,” ujawniają, jak konserwatyści (cons) poznawczo przetwarzać informacje, w szczególności ich wysokiej indukcyjne rozumowanie, i dlaczego ten wrodzony talent powoduje niską frekwencję GOP wyborów krajowych.odszkodowanie wałbrzych W dzisiejszym artykule postaram się wyjaśnić, w jaki sposób GOP musi przekształcić swoją strategię kampanii, aby odwrócić ten efekt i wygrać kolejne wybory. Zanim tam jednak muszę się Rush Limbaugh na tej samej stronie z innymi konserwatystami. Gorączka, niedawno napisał, jak Romney przegrał, w dużej mierze ze względu na nadużycia IRS z Tea Party samym tłumiąc GOP frekwencję w wyborach w listopadzie ubiegłego roku. Zanim obalić tę tezę, proszę przyjąć moje uznanie dla Limbaugh twierdzenia, które doskonale wyjaśnia, jak nasz „teflon” niekończące kampanii prezydenta jest zaaranżowana zdystansować go politycznie od nędzy ekonomicznej i kulturowej nieudanych polityk. Pomimo, że na miejscu z tego twierdzenia, Gorączka, Twój wyjaśnienie IRS-Tea Party jest daleki. Co więcej, Twoim zadaniem przekonać liderów GOP promowanie zagadnień moralności kampanii krajowych jest nierozważne i będę wyjaśniać, dlaczego w artykule do naśladowania.

Nawiasem mówiąc, Gorączka, jeśli utrzymuje się rozmowa dla GOP obejmuje kwestie moralności każdej kampanii krajowym, http://torby.pro/oferta/torby-laminowane/swiateczne/tl4-16x7x24cm Partia Republikańska będzie spychany na śmietnik wieloletnich przegranych wyborach federalnych. Są 2 powody tej pesymistycznej perspektywy. [1]

1) Wkładanie moralność do krajowych wiadomości kampanii GOP powoduje, szerokie fragmentacji konserwatywnych wyborców, która skutkuje zmniejszeniem GOP frekwencji w wyborach krajowych.

– autor artykułu