tworzenie strony frontpage

tworzenie strony frontpage

Strategia Rozwiązanie nr 2: Najskuteczniejszym okrzyk wojenny polityczny GOP kandydatów kandydowania na urząd krajowy powinien być „Dziesiąta Rights Poprawka członkowskich!” Strategia ta ma zasadnicze znaczenie szczególnie odnosi się ona do odpowiadania na pytania dziennikarzy z prośbą, które nie wchodzą w zakres kompetencji federalnych pięciu wymienionych poniżej.

1. Bezpieczeństwo wewnętrzne – bezpieczne granice, obrony wojskowej, związanych RD

2. Stabilność finansowa – Kontrola wydatków, zrównoważone budżety, ogranicza dług

3. biznes – krajowych i zagranicznych przepisy handlowe

4. Stosunki zagraniczne – negocjowanie traktatów w celu ochrony interesów amerykańskich

tworzenie strony frontpage

5. imigracyjne kontrolne – naturalizacji, imigracji, gastarbeiterów

GOP kandydat musi być zdyscyplinowany i skupiony, gdy w odpowiedzi na wszelkie pytania mediów, które odchodzą od tych konstytucyjnie przekazanych uprawnień federalnych. Czemu? Ponieważ liberalni dziennikarze wiedzą, że jeśli mogą one wywoływać moralny osąd od republikanów TSM Suszenie, jest to łatwy Kolejnym krokiem, aby przejść do ich Playbook DEM i pokazuje tych kandydatów rasistowskie, seksistowskie, homofobiczne bigotów, którzy są bez serca nienawidzący upośledzonych. Co to bzdura, ale, niestety, to działa!

Jeżeli GOP nie zmienia swojej krajowej strategii kampanii jak sugeruje tutaj, tendencyjne propagandystów medialnych będzie stale przekazywać debaty polityczne, co jest a co nie jest „moralne” lub „fair”, a nie rozważając zasadność idei każdej ze stron. Problematyczny wynik będzie trwałe straty GOP w wyborach krajowych, podczas gdy kraj stopniowo ześlizguje się wolności kradzież etatyzm lub gorzej.

C’mon, przywódcy GOP, obudzić i zapach kawy, zanim będzie za późno … w Ameryce!

[1] Należy zauważyć, że jest to wyimaginowana debaty z panem Limbaugh.
ciasteczka
– autor artykułu